Krepšelis (0)

 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  (užsakant daugiau kaip už 50 EUR.)

 • Atsiskaitymo būdai
 • Reikia Pagalbos?

  Reikia Pagalbos?

  Skambinkite:+370 647 36929
  Rašykite: info@ineasy.lt
 • Apie mus

  Pagrindinė InEASY išparduotuvių tinklo veikla: mažmeninė prekyba garsių prekinių ženklų apranga, avalyne bei aksesuarais. Klasikinio, laisvalaikio bei sportinio stiliaus prekės skirtos vyrams, moterims ir vaikams.

  Mūsų šūkis  Žemos kainos! Mes visada orentuojamės į kokybę, todėl siūlome tik 100% originalias prekes. Kadangi aprangos ir avalynės rinkoje nesame naujokai, visada stengiames pasiūlyti geriausias kainas, o tai galime padaryti dirbdami tiesiogiai su minėtų prekių tiekėjais.

  Pas mus  nuolatos vykdomos įvairios išpardavimų akcijos, kurios dar labiau sumažina ir taip jau žemą kainą. Prieš nuolaidas niekada kainų "neišpučiame" dirbtinai, dėl to pas mus nuolaidos yra TIKROS. Savo pirkėjams siūlome įsigyti tiek žinomų gamintojų gaminius, tiek ne tokius garsius Lietuvoje, bet gerai žinomus pasaulyje. 

  Nenorite rengtis vienodai ir nuobodžiai? Kviečiame apsilankyti mūsų išparduotuvėse, kuriose visada rasite sau tinkamus, patvarius, vienetinius ir išskirtinius drabužius, avalynę bei aksesuarus. Jūs tikrai nenusivilsyte mūsų kainų, kokybės bei aptarnavimo sistema.