+37064736929info@ineasy.lt

0

Jūsų krepšelis tuščias.

ATSISKAITYMO BŪDAI

 - Bankinis pervedimas

 - Atsiskaitymas bankine kortele kurjeriui pristačius prekes

 - Paysera (paysera.lt)

 - Atsiskaitymas parduotuvėje

 

 

Bankinis pervedimas

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jūs turėsite į įmonės banko sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje.

Mokant banko pavedimu būtina nurodyti visus šiuos duomenis:

Gavėjas: UAB INAIGĖ

Įmonės kodas: 135925615

Bankas: SWEDBANK

Banko sąskaitos Nr.: LT78 7300 0100 7398 1425

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris ID, nurodytas užsakymą patvirtinančiame el. laiške.

Būtina nurodyti užsakymo numerį ID mokėjimo paskirtyje. 

 

Atsiskaitymas bankine kortele kurjeriui pristačius prekes

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už užsakytas prekes bankine kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaityti reikės ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes Jums tiesiai į namus.

               

Paysera (paysera.lt)

Apmokėdami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per     sistemą. Tai saugus ir patikimas būdas sumokėti už Jūsų įsigytas prekes. Atsiskaityti gali tiek Lietuvos pirkėjai, tiek ir pirkėjai iš užsienio.

  • Atsiskaitymo sistema www.paysera.lt iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai.
  • Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Papildomai Jums nieko nereikės pildyti, tiesiog tik patvirtinti apmokėjimą. Tai labai greitas ir patogus atsiskaitymas už įsigytas prekes. 
  • Sėkmingai apmokėję už prekes, Jūs gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.
  • Mes nesaugome jokių duomenų apie Jūsų internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis, visą apmokėjimo procesą atliekate banko puslapyje.
  • Galimybė atsiskaityti elektroniniais pinigais.
  • Galimybė atsiskaityti grynais pinigais parduotuvių "Maxima" kasose, Lietuvos pašte, Perlo terminaluose, PayPost skyriuose, Narvesen kioskuose, Banko skyriuose. SVARBU: norint atsiskaityti grynais pinigais, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. 

Atsiskaitymas parduotuvėje

Atsiskaityti už prekes galėsite, bet kurioje Ineasy parduotuvėje Kaune arba Vilniuje. Šis atsiskaitymo būdas, galimas pasirinkus pristatymą į bet kurią parduotuvę. Tai pats patogiausias ir paprasčiausias būdas, sumokėti už prekes, kadangi mokėti galite apžiūrėjus ir pasimatavus prekę/-es. Mokėti galėsite tiek grynais, tiek banko kortele.