+37064736929info@ineasy.lt

0

Jūsų krepšelis tuščias.

Pristatymas

 Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas.

 

Pristatymas per VENIPAK kurjerių tarnybą.  2.89eur.

 

Pristatymas į Ineasy parduotuves Kaune ir Vilniuje.  NEMOKAMAS

 

 Pristatymas į OMNIVA paštomatą.    1.99eur.

 


1. Pristatymas per VENIPAK kurjerių tarnybą

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekės bus pristatytos VENIPAK kurjeriu tiesiai Jums į namus, ofisą ar darbovietę. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris suderins, Jums patogų prekių pristatymo laiką.

SVARBU!  Pasirinkus šį pristatymo būdą, prašome, atsakingai ir tiksliai nurodyti adresą, bei kontaktinius duomenis, kuriais kurjeris su Jumis susisieks ir pristatys prekes. 


2. Pristatymas į Ineasy parduotuves Kaune arba Vilniuje

Pasirinkus šį pristatymo būdą, Jūsų užsakytos prekės, bus pristatytos į pasirinktą parduotuvę. Kai prekės bus paruoštos atsiėmimui, su Jumis bus susisiekta užsakyme nurodytu tel. numeriu.

SVARBU! Prekes atsiimti reikia per 7 kalendorines dienas. Neatsiėmus prekių per nurodytą laikotarpį prekės grąžinamos į prekybą. Pratęsti prekių saugojimo terminą, galima susisiekus su administracija el. paštu info@ineasy.lt arba tel.: +37064736929


 3. Pristatymas į OMNIVA paštomatą.

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekes galėsite atsiimti Jums patogiu laiku, o taip pat už prekių pristatymą mokėti reikės mažiau. Savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu, Jums tereikia pasirinkti artimiausią Omniva paštomatą. Gavus siuntinį į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite SMS pranešimą, kuriame bus nurodytas PIN kodas. Jį suvedę terminale galėsite atsiimti savo siuntinį. 

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu, bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

 

Kaip atsiimti siuntą iš OMNIVA paštomato.

  1. Gavę pranešimą SMS žinute ar el. paštu, nuvykite prie nurodyto siuntų terminalo
  2. Paliesdami siuntų terminalo ekraną, pasirinkite kalbą, po to pasirinkite „Atsiimti siuntinį“
  3. Įveskite atsiėmimo kodą, atsiųstą jums sms žinute ar el. paštu
  4. Jeigu tai siuntinys, kurį pirkote el.parduotuvėje ir ekrane prašoma už jį susimokėti, tai padaryti galite savo banko kortele, po ekranu esančiame mokėjimo terminale
  5. Paimkite siuntinį iš siuntų terminalo
  6. Svarbu! Uždarykite duris ir patvirtinkite, kad gavote siuntinį, palietę „Patvirtinti“ ant jutiklinio ekrano
  7. Jeigu pageidaujate gauti čekį, ekrane pasrinkite Spausdinti čekį